LYD - Лівійський динар


Ви їдете у незнайому країну і вам потрібно знати курс лівійського динара до долару США? В таблиці вказані основні номінали купюр доларів та еквівалент в лівійських динарах. Ознайомтеся з історією грошей і як виглядають банкноти лівійського динара. Ви можете купити лівійські динари в Україні або поміняти кошти в аеропорті чи банку. Щоб дізнатися скільки лівійських динарів в певній сумі доларів, євро або гривень – скористайтеся конвертером валют.

Лівійський динар LYD (434) (араб. دينار ليبي) - національна валюта Лівійської республіки, що дорівнює 1000 дирхамам. Динари були введені в обіг в 1971 році номіналами ¼, ½, 1, 5 і 10 динарів. У 2002 році в обіг надійшли банкноти номіналом 20 динарів. 27 серпня 2008 в обігу з'явилася банкнота номіналом 50 динарів із зображенням Муаммара Каддафі. До 2002 року всі банкноти країни були виконані в сіро-блакитній гамі, на окремих номіналах зустрічалися зеленуваті і жовтуваті відтінки. Після 2002 року банкноти характеризуються дуже яскравими кольорами. Текст на лицьовій і зворотній стороні у банкнот нової серії тільки арабською мовою.

В січні 2013 року в Лівії введені в обіг нові динари без зображення колишнього лідера країни Муаммара Каддафі номіналом в 1, 5, 10 і 20 динарів. Раніше планувалося також випустити купюру в 50 динарів, однак згодом Центробанк країни вирішив від неї відмовитися.

Банкноти

Інформер

Справочник купюр Finance.UA
У Вас є можливість розмістити інформер
"Купюри і монети країн світу"
на своєму сайті. Для цього скопіюйте html-код
і вставте у відповідне місце
на своєму сайті.
В Контексті Finance.ua
Опитування