0 800 307 555
0 800 307 555

MNT - Монгольський тугрик


Ви їдете у незнайому країну і вам потрібно знати курс монгольського тугрика до долару США? В таблиці вказані основні номінали купюр доларів та еквівалент в монгольських тугриках. Ознайомтеся з історією грошей і як виглядають банкноти монгольського тугрика. Ви можете купити монгольські тугрики в Україні або поміняти кошти в аеропорті чи банку. Щоб дізнатися скільки монгольських тугриків в певній сумі доларів, євро або гривень – скористайтеся конвертером валют.

Монгольський тугрик MNT (496) (монг. төгрөг) - грошова одиниця республіки Монголія. 1 тугрик дорівнює 100 мунгу. На даний час мунгу вже не використовується.

Графічний знак тугрика - ₮ (прописна буква Т, перекреслена двома тонкими паралельними рисками під кутом приблизно 40 градусів до вертикалі).

Тугрик замінив раніше використовувані зобов'язання Міністерства фінансів - монгольські долари, а також використовувалися в грошовому обігу російські і китайські гроші і грошові сурогати.

Нині при готівкових розрахунках на території Монголії використовуються тільки банкноти номіналом від 10 до 20 000 тугриків.

Банкноти

Інформер

Справочник купюр Finance.UA
У Вас є можливість розмістити інформер
"Купюри і монети країн світу"
на своєму сайті. Для цього скопіюйте html-код
і вставте у відповідне місце
на своєму сайті.