0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

MUR - Маврикійська рупія


Ви їдете у незнайому країну і вам потрібно знати курс маврикійського рупія до долару США? В таблиці вказані основні номінали купюр доларів та еквівалент в маврикійських рупіях. Ознайомтеся з історією грошей і як виглядають банкноти маврикійського рупія. Ви можете купити маврикійські рупії в Україні або поміняти кошти в аеропорті чи банку. Щоб дізнатися скільки маврикійських рупіях в певній сумі доларів, євро або гривень – скористайтеся конвертером валют.

Маврикійська рупія MUR (480) - грошова одиниця Маврикію - Республіка Маврикій. В обігу перебувають банкноти номіналом 25, 50, 100, 200, 500, 1000 і 2000 рупій різних років випуску. Банкноти попередніх серій, до 1967 року включно, є платіжним засобом і обмінюються Банком Маврикія до подальшого оголошення. Всі банкноти, випущені до 1967 року, анульовані.

Банкноти

Інформер

Справочник купюр Finance.UA
У Вас є можливість розмістити інформер
"Купюри і монети країн світу"
на своєму сайті. Для цього скопіюйте html-код
і вставте у відповідне місце
на своєму сайті.
В Контексті Finance.ua
Опитування