0 800 307 555
0 800 307 555

XOF - КФА ВСЕАО Франк


Ви їдете у незнайому країну і вам потрібно знати курс КФА BCEAO франка до долару США? В таблиці вказані основні номінали купюр доларів та еквівалент в КФА BCEAO франках. Ознайомтеся з історією грошей і як виглядають банкноти КФА BCEAO франка. Ви можете купити КФА BCEAO франки в Україні або поміняти кошти в аеропорті чи банку. Щоб дізнатися скільки КФА BCEAO франків в певній сумі доларів, євро або гривень – скористайтеся конвертером валют.

Франк КФА BCEAO XOF (952), франк Африканського фінансового співтовариства (фр. Franc CFA BCEAO, Franc de la Communauté financière africaine) - грошова одиниця восьми африканських держав, що входять до валютної Зони франка.

10 січня 1994 в Дакарі підписаний договір, що перетворив Валютний союз Західної Африки на Західноафриканський економічний та валютний союз. 2 травня 1997 до союзу приєдналася Гвінея-Бісау, замінивши песо Гвінеї-Бісау на франк КФА BCEAO.

Країни, в обігу яких використовується ця валюта: Бенін, Буркіна-Фасо, Гвінея-Бісау, Кот-д'Івуар, Малі, Нігер, Сенегал, Того.

На банкнотах вказуються ідентифікаційна літера, яка позначає приналежність до країни: К - Сенегал, Т — Того, D — Малі.

Банкноти

Інформер

Справочник купюр Finance.UA
У Вас є можливість розмістити інформер
"Купюри і монети країн світу"
на своєму сайті. Для цього скопіюйте html-код
і вставте у відповідне місце
на своєму сайті.